Książka za kraty

Książka za kraty
Fot. Agnieszka Kłos

Mieszka we Wrocławiu dziewczyna, która nazywa się Agnieszka Kłos. Być może czytaliście jej książkę „Całkowity koszt wszystkiego”. Być może widzieliście ją na wrocławskiej ASP, być może jeszcze gdzie indziej. Być może nigdy jej nie spotkaliście. W gruncie rzeczy to rzecz nieistotna. Chodzi o to, że Agnieszka pomaga ludziom, nie oczekując rozgłosu czy powodów do chwały, jak czynią to mężczyźni. Po prostu działa, skromnie i bardzo skutecznie, zarażając swoim pomysłem coraz więcej osób. Ta dziewczyna robi – już po raz kolejny- akcję pod nazwą „Książka za kraty”. Nazwa mówi wszystko, prawda? Jeśli zatem macie jakieś niepotrzebne książki, czasopisma, płyty, to możecie się podzielić z więźniami. W tym roku zbiórka organizowana jest dla osadzonych w ZK w Wołowie.

We Wrocławiu książki można przynosić na portiernię ASP, do Muzeum Współczesnego i innych miejsc. Bieżące informacje o rozwoju akcji znajdziecie na profilu akcji „Książka za kraty”.

2 myśli w temacie “Książka za kraty

  1. Prześwietna akcja! W zeszłych roku brałam udział w podobnej „Książki w pudle” i całe pudło wypchane książkami poleciało dla więźniów. Bardzo polecam i popieram – to jest piękna pomoc 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: